Par «Lina A»

Kompānija Lina A ir viens no Latvijas vieglās rūpniecības uzņēmumiem, kas dinamiski attīstās. Mūsu specializācija ir gādība par cilvēces pašas brīnišķīgākās puses skaistumu. Mēs izstrādājam un šujam smalkus, pievilcīgus un ļoti ērtus sieviešu apakšveļas modeļus.

Lina A savu vēsturi sāk kopš 2001. gada. Par spīti tās salīdzinošajai jaunībai, kompānijai jau ir izdevies par sevi paziņot Latvijas un starptautiskajos tirgos, tajā skaitā Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Lietuvā un Igaunijā. Mūsu piegāžu ģeogrāfija pastāvīgi paplašinās. Lina A produkcijas galvenie panākumi attiecas uz sievietēm, jo mums ir nemainīgi augsta kvalitāte un atbilstība mūsdienu modernajām tendencēm. To mums izdodas panākt pateicoties jaunākā šūšanas aprīkojuma izmantošanai ražošanā, modernajām šūšanas tehnoloģijām, kā arī mežģīnēm, izšuvumiem un materiāliem, jo mēs sadarbojamies ar šīs produkcijas vadošajiem ražotājiem Latvijā, Itālijā un Francijā. Regulāri piedaloties starptautiskās izstādes, Lina A ne tikai iepazīstas ar pasaules modes namu labākajām apakšveļas izstrādēm, bet arī veido pati savu stilu.
Plašā Lina A apakšveļas modeļu izvēle, kurā iekļauta gan klasiskā, gan arī dārgā un ekskluzīvā apakšveļas līnija, kā arī bagātīgā krāsas toņu palete, ies pie sirds pat visprasīgākajām pircējām. Mūsu produkcija ir garantija vēl lielākai sieviešu seksualitātei un pievilcībai. Tas ir komforts un pārliecība par Jūsu valdzinājumu!