Produktu kopšana

Nepareiza aprūpe ir viens no iemesliem, kāpēc apakšveļa ātri neizdodas. Kā mums vajadzētu rūpēties par šo delikāto jautājumu, lai pagarinātu savu dzīvi?

Mazgāšana

Veļu ar šādu atzīmi mazgāt nedrīkst.

Mazgāšana ar rokām. Ieteicamā mazgāšanas temperatūra mazgāšanai ar rokām 30 grādu temperatūra. Pirms mazgāšanas izšķīdināt ūdenī mazgājamo līdzekli- pulveri, pēc tam ielikt veļu. Mazgāt izstrādājumu ļoti uzmanīgi, pēc tam rūpīgi izskalot tīrā ūdenī. Mazgāšanas laiks nedrīkst pārsniegt 5 minūtes.

Zīme nozīmē saaudzīgu mazgāšanu, nedrīkst spēcīgi berzt un izgriezt, kā arī mazgāt kopā ar citiem, rupjākiem izstrādājumiem. Izstrādājumus ar ša’du zīmi jāmazgā saaudzīgā režīmā, kopā ar ierobežotu daudzuymu citiem, līdzīgiem izstrādājumiem (līdz 1/3)

Mazgāšanas temperatūras norādes (kā piem. 30,40,60 vai 95 grādi) nozīmē, ka mazgāšanas temperatūra nedrīkst pārsniegt norādīto.

Šis simbols atļauj visa veida mazgāšanu, kā ar rokām, tā ar veļas mazgājamo mašīnu

Gludināšana

Izstrādājumu gludināt pie temperatūras kāda ir norādīta uz zīmi (piem. , 110° C, 150° C, 200° C).

Gludināt izstrādājumu nedrīkst.

Tīrīšana

Atļauta ķīmiskā tīrīšana. Simboli aplī norāda, kādi tīrīšanas līdzekļi ir atļauti.

Līnija zem simbola nozīmē, ka tīrīšanas laikā jāsamazina mehānisko slodzi, mitruma daudzumu un temperatūtu.

Izstrādājumu nepakļaut ķīmiskajai tīrīšanai, kā rī nedrīkst izmantot traipu tīrāmos līdzekļus, kuri satur šķīdinātāju.

Žāvēšana

Izstrādājumu var žavēt mehāniskajā žāvētavā. Punktu daudzums simbolā norāda žāvēšanas etapus. Uzmanību: Simbols nenorāda informāciju vai apģērbs plok vai nē pie žāvēšanas.

Izstrādājumu žavēt mehāniskajā žāvētājā nedrīkst.

Hlors

Izstrādājumu var mazgāt ar hloru saturošu mazgāšanas līdzekli.Norādījums: Lielākā daļa tīrāmo līdzekļu nesatur hloru. Tā kā hloru saturoši mazgāšanas līzdekļi piesārņo vidi, ekoloģijas nolūkos ieteicams izmantot hloru nesaturošus mazgāšanas līdzekļus.

Izstrādājumu nedrīkst balināt ar hloru saturošiem līdzekļiem.Uzmanību! Hloru satur ļoti daudz traipu tīrīšanas līzdekļi!